Intro 

Home 

Płyty   

O autorach 

   Książki  

Sklep  

Kontakt   
mp3  Linki  

O  AUTORACH
  

 
 

 


Rafał Seremet - Oprócz muzyki od wielu lat zajmuje się medytacją, chińskimi ćwiczeniami harmonizującymi psychikę i zdrowie (Qi Gong), a także interesuje go zagadnienie wszechstronnego i pełnego rozwoju potencjału człowieka (integrowanie funkcji emocjonalnych, mentalnych i duchowych, rozwój kreatywności i łączenie codziennego funkcjonowania z poszerzonymi stanami świadomości).
Obok komponowania muzyki relaksacyjnej i medytacyjnej Rafał Seremet prowadzi też spotkania i zajęcia rozwojowe w formie warsztatów

W sferze muzyki szczególnie bliska jest mu muzyka medytacyjna, jazz, rock i muzyka poważna. Szczególnie gustuje w takich formach muzycznych, które zrobione są na dobrym poziomie, a jednocześnie zawierają treści przekraczające samą tylko technikę i wiedzę muzyczną.
Komponuje zazwyczaj na gitarze akustycznej i gitarze o zmienionym sposobie strojenia, a także na instrumentach elektronicznych. 
Używa nowoczesnej technologii obróbki dźwięku.

Swoją podróż z muzyką rozpoczął od tworzenia w latach 80-tych w zespołach rockowo-popowych o dość szerokim klimacie muzycznym (od mocnych akordów w stylu hard, aż po nastrojowość new romantic). Komponował wtedy muzykę i pisywał teksty do większości granych wspólnie utworów. Ciekawostką tego okresu jest fakt grania razem w jednym zespole z Zygmuntem Kuklą - znanym obecnie liderem Kukla Band obsługującym co roku m.in. festiwal w Sopocie (wynikało to z zamieszkiwania na sąsiednich osiedlach w Rzeszowie, więc kiedy poszukiwano składu do ambitnego zespołu składającego się z bardzo młodych ludzi - ich drogi zeszły się na kilka lat).


Po tym okresie Rafał zaangażował się bardziej w muzykę jazzową, a następnie - wraz z coraz większą fascynacją jogą i technikami medytacji - muzyką obrazującą świat wewnętrznych doznań. Do tego celu (m.in. do stylizacji orientalnych) wykorzystywał odmienny sposób strojenia gitary akustycznej.

Kolejnym zaś etapem poszukiwań wewnętrznych Rafała były podróże na Wschód. Na przestrzeni dłuższego odcinka czasu łącznie 2 lata przebywał w Azji (Tajwan, Korea Pd., Japonia). Także stosunkowo dużo podróżował na Zachód Europy, i m.in. w Szwajcarii zapoznał się z terapią osiągania głębokiej równowagi psychosomatycznej.

 

Janusz Tumidajewicz - Bardzo urokliwy multiinstrumentalista, który oprócz muzyki maluje obrazy na bardzo wysokim poziomie. Jego główny instrument, na który przejawia biegłość wirtuoza to gitara - zarówno klasyczna, jak i jazzowa, a także w jakimś zakresie rockowa. Używa także gitary elektrycznej midi. 
Jednak jest to dopiero początek jego jego intymnej więzi z instrumentami muzycznymi - biegle gra także na oud (lutnia arabska), fletach (tenorowym, altowym, ukraińskim, podwójnym flecie węgierskim), sitarze i cytrach
czy na instrumentach perkusyjnych takich jak:  udu, dholak, khamak, kalangu, kalimby, orzechy nigeryjskie, zaklinacz deszczu.

W swojej muzycznej ewolucji dotykał zarówno rocka, jazzu, z czasem coraz bardziej skłaniając się ku muzyce word fussion, ku treściom etnicznym i duchowym. 

 wokal, muzyka, poezja, grafika - Monika Głogowska Monika Głogowska - jest wokalistką o bardzo urokliwym i nastrojowym głosie. Wcześniej współpracowała z Januszem Tumidajewiczem w formacji Moment Evolution oraz tworzyła z nim duet The Quest, grający ballady i nastrojowe standardy jazzowe. 
Jako twórca jest również aktywna jako kompozytor, autor tekstów, a także pasjonuje i zajmuje się praktycznie malarstwem oraz grafiką (tradycyjną i komputerową). Jest miłośnikiem zwierząt, ceni sobie w życiu głębię, nastrój i wrażliwość. 
Śpiewanie to jej wielka pasja, oprócz tego gra na gitarze i komponuje piosenki o charakterze ballad. Jest przykładem osoby, która żyje słuchając swej intuicji i wnętrza.