Intro 

Home 

Płyty   

O autorach 

   Książki  

Sklep  

Kontakt   
mp3  Linki  

KSIAŻKI 

 
 

 

 Głęboka terapia poprzez miłość
 
to pozycja
napisana w klimacie ciepła i miłości, 
prezentująca praktyczne i przystępne przedstawienie terapii integralnej (wszystkich poziomów bytu), sposoby harmonizowania ciała, emocji, kontaktów interpersonalnych oraz sfery mentalnej i duchowej. 

Książka ta stara się przełożyć na język życia współczesnego  zasadę doznawania w naszym wnętrzu najgłębszych treści wewnętrznych oraz poczucia sensu i spełnienia naszego życia. 
Spontanicznego doznawania miłości i realizacji na wszystkich poziomach naszego bytu - przekłada na język współczesnej terapii i codzienności.

Szereg wyjaśnień i ćwiczeń praktycznych w jaki sposób doznawać stanu miłości i obecności w obszarze ciała, emocji, umysłu, duszy i ducha stara się zaprezentować językiem przystępnym i zrozumiałym.
Dlatego jest zarówno poradnikiem terapii i osiągania wewnętrznej spójności, pomocą w odnajdywaniu i doświadczaniu równowagi przez każdego przeciętnego człowieka,
jak i może być wprowadzeniem do doświadczania medytacji, czy też bardziej zaawansowanego jej pojmowania. 

Prezentuje zarówno podstawowe techniki zharmonizowania emocji i uwalniania się od napięć i frustracji, jak i pogłębione techniki uzdrawiania głębszych pokładów naszej psychiki (obszarów duszy) typu ćwiczenie regresji i uwolnienia urazu okołoporodowego.

Rozdział "Harmonizowanie poziomu ciała i emocji" dopełniają rozdziały: "Świadomość głębszych poziomów psychicznych", "Morze światła" (ćwiczenia medytacyjne) oraz "Dopełniając światło – integracja codziennego życia z doznawaniem światła".

 

Głęboka terapia poprzez miłość, Rafał Seremet, Studio Astropsychologii 2004