posłuchaj fragmentu mp3 - poziom zaawansowany

 

Profesjonalny Relaks

wprowadzający, podstawowy 
i zaawansowany poziom relaksacjipłyta CD służąca do codziennego 
treningu relaksacji

całkowity czas nagrania: 77 min 
   profesjonalna relaksacja - plyta audio CD   
 


    

  
cena promocyjna płyty: 14 zł

(jest to cena promocyjna dla członków subskrypcji 
i czytelników Integracji Absolutu
- normalna cena rynkowa tej płyty to 28 zł )

            

  
 
zawartość płyty:

Technika wprowadzająca - 13' 51''
Technika podstawowa - 21' 27'' 
Technika zaawansowana - 41' 40'' 

   


 

"Profesjonalny Relaks" to płyta CD przeznaczona do indywidualnego treningu relaksacji. Głos lektora (Rafał Seremet) prowadzi zarówno poprzez najbardziej podstawowe oraz mniej znane techniki relaksacyjne 
- w taki sposób, aby słuchacz z każdym dniem coraz głębiej doświadczał swojego wewnętrznego świata pełnego spokoju i twórczych energiiCałość podzielona jest na trzy podstawowe sekcje:


1) technika wprowadzająca - ma zastosowanie m.in. do szybkiego wprowadzania się w stan relaksu, stan pogłębionej kreatywności, lub też może okazać się bardzo pomocna przy problemach z bezsennością;

2) metoda podstawowa - prezentuje w jasny i praktyczny sposób relaksacyjną technikę Jacobsona i trening autogenny Schultza - dwie klasyczne psychoterapeutyczne techniki relaksacyjne;

3) technika zaawansowana - prezentuje bardziej zaawansowane formy wprowadzania ciała w stan głębokiego relaksu i odprężenia, po czym przechodzi do metody wyzwalania twórczej i kreatywnej wizualizacji. 
W tym ujęciu bardziej dokładnie rozluźniasz poszczególne tkanki swojego ciała, poprzez co stwarzasz grunt pod głębokie odprężenie emocjonalne. 

Pogłębiony relaks emocjonalny jest podstawą pod efektywne wyzwolenie stanu twórczej wizualizacji - stanu pomagającego zarówno transformować negatywne emocje, jak i zwiększającego naszą życiową operatywność.
 

Instrukcje do relaksacji nagrane są na tle uspokajającej muzyki dodatkowo nasyconej m.in. kojącymi odgłosami przyrody, jak i ukrytymi dźwiękami o częstotliwościach pomagających w wyzwalaniu tzw. stanu alfa i synchronizacji półkul mózgowych.
 

      

     

  
cena płyty z wysyłką:

18 zł -  przy płatności przelewem
23
zł -  przy płatności za pobraniem


dane do przelewu możesz znaleźć:  tutaj

              

uwaga: prosimy o potwierdzenie zamówienia mailem, 
w którym należy podać dokładny adres wysyłki:

info@seremet.org