Opinie i odczucia uczestników
darmowego mailowego kursu relaksacji
Relaksacja i codzienność

 


Witaj!

Napisz swoją opinię i podziel się swoimi odczuciami. 
Prześlij je na mojego maila
info@seremet.org


Oto część nadesłanych relacji uczestników:

 


zobacz wszystkie opinie:

- - - - - - - - - - - -

1- , 2- , 3- , następna>>
Kurs relaksacji stał się dla mnie lekiem na wszystko. Ćwiczenia pomagają mnie przy bólach głowy, lękach, które dotychczas mnie prześladowały. Płytę którą zakupiłam w Pańskim sklepie z muzyką relaksującą słucham gdy jest mi smutno i wesoło. 
Jest to wspaniały lek dla duszy, którego żadne leczenie farmakologiczne nie zastąpi. Rozważam nawet sprawę zmniejszenia leków przeciwdepresyjnych, które niedawno zaczęłam stosować Pomaga Pan ludziom, którzy czasami nie mają już siły walczyć z chorobą , gdyż boją się wyjść z domu i to za zwykłe "dziękuję" To piękne co Pan robi. 
Dziękuję Panu za to, że życie moje przestało być koszmarem i za to , że już w pobliżu widzę skrawek błękitnego nieba i promyki słońca. Panie Rafale, proszę zostać z nami na długo.
Pozdrawiam serdecznie Pana i wszystkich uczestników kursu
HalinaDzień dobry, piszę do państwa ponieważ rozpiera mnie od środka myśl iż muszę państwu podziękować za te wszystkie lekcje które otrzymałem od Was, i chcę jednocześnie poinformować Państwa iż od kiedy stosuje się do Państwa zaleceń moje życie zmieniło się o przysłowiowe 360 stopni oczywiście na lepsze za co Wam bardzo serdecznie dziękuje... 
i czekam na kolejne lekcje z niecierpliwością (a raczej już teraz z cierpliwością). Pozdrawiam
AdrianDzień dobry Panie Rafale. Powiem tylko tyle, że mam 41 lat i dzięki Pana wskazówkom moje dzieci odzyskały kochającą mamę a mąż cierpliwą żonę; jestem spokojniejsza i łatwiej zasypiam, jestem po prostu zupełnie kimś innym - lepszym. 
To wspaniałe co Pan robi, bezinteresownie pomaga Pan wielu ludziom, wyrażam swoją wdzięczność w jednym prostym słowie DZIĘKUJĘ. Z niecierpliwością czekam na kolejne maile. Pozdrawiam
Danuta


Witaj Rafale! Bardzo serdecznie dziękuję Ci za umożliwienie skorzystania z kursu "relaksacja i codzienność". Czytam każdą lekcję wnikliwie, staram się stosować treningi autogenne, właściwe oddychanie, afirmacje i wizualizacje. 
Mnie osobiście kurs ten dał trochę więcej spokoju i ukojenia. Wcześniej gdy kładłam się spać, czułam jak wszystko we mnie drży, moje nerwy były w okropnym stanie. Miałam nawet kłopoty z oddychaniem, przygniatał mnie jakiś niewyobrażalny ciężar. 
Stosowane treningi, pozwalają mi na większy luz psychiczny, wciąż nastawiam się na pozytywne myślenie. Nawet gdy kurs dobiegnie końca, wciąż będę do niego wracać i wciąż będę czerpać wiedzę z tych lekcji.
Rafale, rób to nadal, pomagaj ludziom, szczęście mają Ci, którzy szukając pomocy na swojej /często bardzo trudnej/ życiowej drodze, trafiają na Ciebie, tak jak ja...
Jeszce raz dziękuję i pozdrawiam
JeanetSerdecznie dziękuje za lekcje relaksacji. Przeczytałam juz kilka książek na ten temat, ale metod i technik z żadnej z nich nie zastosowałam w pełni. 
Twoje lekcje są jasne i precyzyjne, dlatego łatwo je zastosować. Jeszcze raz dziękuje!
Ewa

zobacz wszystkie opinie:

- - - - - - - - - - - -

1- , 2- , 3- , następna>>

 
Prześlij swoją opinię, odczucia, spostrzeżenia i przemyślenia:
  info@seremet.org