Praca z ciałem – odblokowywanie i równoważenie energetyczne ciała 
w oparciu o kanały i punkty energii witalnej; 
akupresura, relaks, odmładzanie i wzmacnianie organizmu

Warsztat Shiatsu
16-17 styczeń 2010 w Rzeszowie
Rzeszowski Ośrodek Jogi - Piłsudskiego 8-10
prowadzi: Rafał Seremet
kontakt:
600 595 144

metoda Shiatsu (nazwa: uzdrawiający ucisk dłoni) jest japońskim połączeniem nowoczesnej medycyny zachodniej z tradycyjną, wielowiekową medycyną chińską. Shiatsu to uciskowy masaż punktowy w połączeniu z innymi technikami odblokowującymi ciało i przepływ energii. Terapia Shiatsu wyzwala pełną równowagę psychofizyczną i mobilizuje naturalne siły obronne organizmu.

Shiatsu wzmacnia, równoważy i głęboko odpręża organizm poprzez zrównoważenie układu autonomicznego (uaktywnienie parasympatycznego układu nerwowego). Shiatsu polepsza krążenie krwi oraz limfy, odpręża i koi psychikę. Ma silne działanie przeciwbólowe oraz przywraca swobodną cyrkulację energii życiowej w ciele. Metoda ta polega na odblokowywaniu mięśni całego organizmu poprzez wysoce skuteczne techniki uciskania, naciągania i rotacji poszczególnych części ciała. Technika jest bardzo efektywna i na tyle prosta, że każdy może z powodzeniem stosować ją np. w swoim domu rodzinnym jako użyteczne narzędzie pierwszej pomocy i metodę poprawy samopoczucia.

Shiatsu ma szerokie zastosowanie: jest użyteczne zarówno w domu, jak i w gabinetach (m.in.: likwidowanie bólu, wzmacnianie organizmu, odmładzanie i relaks).
Metoda Shiastu jest także wartościowym narzędziem samorozwoju – poprawia relację z własny ciałem, odpręża, harmonizuje emocje i dodaje sił życiowych.Prowadzący: Rafał Seremet – prowadzi terapię Shiatsu i zgłębia zagadnienia medycyny naturalnej od lat kilkunastu. Jest autorem kilku książek dotyczących harmonii ciała i umysłu oraz popularyzuje ruch wellness i techniki wprowadzania relaksacji do codziennego życia. 


Cena za całość: 140 zł (za 16 godzin zajęć) 
Początek: sobota, 16 styczeń, godz. 10,30
kontakt: tel.: 600 595 144
e-mail: info@seremet.org 

lokalizacja: zobacz mapkę

dodatkowe uwagi: prosimy o przyniesienie ze sobą wygodnego ubioru, 
                          karimaty i pantofli